KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17004073
nr 1700 4073
Arnold Lindblom
(f. 1930), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 27x22 cm, yttermått inklusive ram: 30x24 cm
Arnold Lindblom, svensk bildkonstnär född på Gotland 1930.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 maj 2025
kl 19:30:58
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Arnold Lindblom
Läs mer om Arnold Lindblom